Лютий березень

На даний момент парфум не доступний, наразі поновлення випуску не планується

Цей парфум передає запахи перших тижнів війни в Києві 2022 року. В ньому є і бетонні стіни укриття, і асфальт та покришки блокпостів, і сталеві їжаки, і дим від ватри та гар підбитого БТРу, і холодна кава на дні кружки. І страх, але більше – холодна лють і несамовита жага життя.

Хоча в ароматі передані важкі переживання – він звучить як складна, але збалансована парфумерна композиція. А ще як бойовий клич, що концентрує праведний гнів проти ворогів.

Парфум є артефактом війни, одним з її символів. І тому символічно випущений лімітованим накладом у 24 флакони (плюс невелика кількість пробників). Аромат не буде випускатись повторно, як ніхто не бажає повторення війни.

Ноти аромату: кава, асфальт, метал, покришки, бетон, земля, дим, шкіра, тваринні ноти, мускус

Архів об’ємів:

  • Скляний пробник 0,5 мл
  • Фіолка зі спреєм 2 мл
  • Скляний флакон зі спреєм 15 мл

ВАЖЛИВО: до складу парфумів входять натуральні компоненти, що можуть спровокувати алергічні реакції. Якщо Ви схильні до алергій або не впевнені в переносимості компонентів, спочатку проведіть пробу на згині ліктя. Наносите на згин ліктя трошки парфума і чекаєте кілька годин. Якщо не з’явилось алергічних проявів, таких як зуд, печіння, почервоніння, висипи, - то можна користуватись ароматом.

Будь ласка, не наносьте парфуми на відкриті ділянки шкіри перед виходом на сонце.

Не дозволяйте користуватися парфумом дітям до 12 років (в будь якому випадку перед користуванням треба провести пробу на згині ліктя). Також слід бути обережними вагітним та годуючим жінкам.

Парфуми з великою кількістю натуральних компонентів можуть залишити плями при нанесенні на світлий одяг.

Зберігати парфум необхідно в щільно закритій тарі, в прохолодному темному місці, захищеному від дітей та тварин.