Хюррем Султан

На даний момент парфум не доступний, наразі поновлення випуску не планується

Парфум присвячений одній з найулюбленіших, і при цьому неоднозначних історичних постатей минулого - Роксолані, Хюррем, султані та матері султанів. Жінці, яка від простої полонянки доросла до грізної правительки цілої імперії, якій вистачило на це розуму, волі та таланту.

І ще це аромат про кохання, справжнє, глибоке, доросле, що доступне лише видатним людям, мудрим та зрілим.

Аромат побудований навколо червоної троянди. Ця квітка - справжня королева - міцна, емоційна, поривчаста, і в той же час ніжна та жіночна, вона здатна звабити або завоювати, і ніколи не лишається непомітною.

Але це не типовий квітковий парфум, він не легковажний і не солоденький, це справжня історія всередині пляшечки. Окрім королівської квітки, в ароматі відчутні нотки східних прянощів та смол, степових трав, солоного морського повітря, відлуння шкіряних та металевих нот.

Ноти аромату: аніс, полин, шафран, рожевий перець, кардамон, гвоздика, троянда, шкіра, сіль, смоли, ваніль.

Архів об’ємів:

  • Фіолка зі спреєм 2 мл
  • Тревел-флакон 9 мл

ВАЖЛИВО: до складу парфумів входять натуральні компоненти, що можуть спровокувати алергічні реакції. Якщо Ви схильні до алергій або не впевнені в переносимості компонентів, спочатку проведіть пробу на згині ліктя. Наносите на згин ліктя трошки парфума і чекаєте кілька годин. Якщо не з’явилось алергічних проявів, таких як зуд, печіння, почервоніння, висипи, - то можна користуватись ароматом.

Будь ласка, не наносьте парфуми на відкриті ділянки шкіри перед виходом на сонце.

Не дозволяйте користуватися парфумом дітям до 12 років (в будь якому випадку перед користуванням треба провести пробу на згині ліктя). Також слід бути обережними вагітним та годуючим жінкам.

Парфуми з великою кількістю натуральних компонентів можуть залишити плями при нанесенні на світлий одяг.

Зберігати парфум необхідно в щільно закритій тарі, в прохолодному темному місці, захищеному від дітей та тварин.