Як нас знайти

Чар-Зілля - це інді-бренд, і ви не зустрінете наші парфуми у звичайних магазинах. Але ж де тоді? Ми створили колаборації з кількома прекрасними творчими брендами, так само душевними та з серцем. То ж ви можете одночасно познайомитись не тільки з парфумами Чар-Зілля, а й з нашими друзями та їх чудовими роботами:

Майстерня Зілля Мавки – українська натуральна косметика для догляду за шкірою та волоссям без запашок та барвників.

Офіційний сайт
Facebook
Instagram

Наші бренди дуже співзвучні не лише назвами, але й підходом до створення продуктів для вашої краси та настрою, тому їх дуже зручно тестувати одночасно.

Також в майстерні проходять практичні майстер класи в рамках парфумерного клубу (анонси шукайте на сторінці)

Завітайте до майстерні за адресою: Київ, вул. А.Малишка 5

В зв'язку з відключеннями світла, будь ласка, узгодьте візит заздалегідь за телефоном +380 50 382 96 25Парфумерна майстерня Be Craft знаходиться у серці прекрасного міста Лева, романтичному та затишному. Там ви можете створити аромати власноруч із запропонованих підготовлених ароматичних матеріалів.

Офіційний сайт
Facebook
Instagram

Майстерня розташована за адресою м. Львів, вул. Коперника, 3

Час роботи з 10 до 19 в робочі дні, та з 11 до 19 у вихідні. Контактний телефон +380 67 56 93 073Бренд натуральної косметики Vesna має власну фірмову крамничку в центрі Львова, на проспекті В'ячеслава Чорновола 23.

Офіційний сайт
Instagram
Facebook

І там тепер також можна познайомитись із Чар-Зіллям та придбати флакончик парфуму, що сподобався. Ну і звичайно - познайомитись з чудовими засобами, створеними в Україні з використанням саме українських рослинних складових за власними рецептами та технологією.

Чекаємо вас за адресою: м. Львів, пр-т В.Чорновола 23.

Час роботи з 10 до 19. Контактний телефон +380 68 174 81 19