Як нас знайти

Чар-Зілля - це інді-бренд, і ви не зустрінете наші парфуми у звичайних магазинах. Але ж де тоді? Ми створили колаборації з кількома прекрасними творчими брендами, так само душевними та з серцем. То ж ви можете одночасно познайомитись не тільки з парфумами Чар-Зілля, а й з нашими друзями та їх чудовими роботами:

У шоу-румі Простір 28 на Подолі представлений одяг українського бренду dVVi kapranova&kapranova. Це зручні повсякденні речі для жінок будь якої комплекції. Створений для життя, а не подіумів)
Facebook
Instagram

В шоу-румі буде зручно приміряти не лише одяг, а й парфуми Чар-Зілля. До того ж - зможете придбати флакончик обраного аромату просто на місці (треба уточнювати наявність флаконів конкретних об’ємів).

Шоу-рум розташований на Подолі, в пішому доступі від метро Контрактова площа. Київ, вул. Почайнинська, 28

Час візиту, будь ласка, узгоджуйте заздалегідь за телефоном +380 67 501 27 44Парфумерна майстерня Be Craft знаходиться у серці прекрасного міста Лева, романтичному та затишному. Там ви можете створити аромати власноруч із запропонованих підготовлених ароматичних матеріалів.


Офіційний сайт
Facebook
Instagram

Майстерня розташована за адресою м. Львів, вул. Коперника, 3

Час роботи з 10 до 19 в робочі дні, та з 11 до 19 у вихідні. Контактний телефон +380 67 56 93 0733 ShowRoom – це дизайнерський арт-простір українських брендів.

Дизайнерка одягу Євгенія Постолян, стилістка Людмила Савляк, дизайнерка прикрас і консультантка з особистого бренду Юлія Пухта разом створили шоурум крафтового дизайну. Там ви знайдете вишукані та повсякденні речі, зроблені з любов'ю, трепетом та пристрастю майстрами з усієї України. Речі, які хочеться одягнути і ніколи не знімати.

Крім того у шоурумі відбуваються зустрічі, презентації і нетворкінг з цікавими людьми.
Instagram
Facebook

Шоурум розташовано за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4 (6 поверх).

Час роботи з 10 до 17, вихідний неділя (за домовленістю можна прийти і в інший час). Контактний телефон +380 97 611 96 71