Як нас знайти

Чар-Зілля - це інді-бренд, і ви не зустрінете наші парфуми у звичайних магазинах. Але ж де тоді? Ми створили колаборації з кількома прекрасними творчими брендами, так само душевними та з серцем. То ж ви можете одночасно познайомитись не тільки з парфумами Чар-Зілля, а й з нашими друзями та їх чудовими роботами:

У шоу-румі Простір 28 на Подолі представлений одяг українського бренду dVVi kapranova&kapranova. Це зручні повсякденні речі для жінок будь якої комплекції. Створений для життя, а не подіумів)
Facebook
Instagramm

В шоу-румі буде зручно приміряти не лише одяг, а й парфуми Чар-Зілля. До того ж - зможете придбати флакончик обраного аромату просто на місці (треба уточнювати наявність флаконів конкретних об’ємів).

Шоу-рум розташований на Подолі, в пішому доступі від метро Контрактова площа. Київ, вул. Почайнинська, 28

Час візиту, будь ласка, узгоджуйте заздалегідь за телефоном +380 67 501 27 44Original White - це український бренд одягу, що надихає не обмежувати свою свободу. Біла сорочка - як ключовий образ бренду - це універсальність та стиль, вихід за межі буденності в простих речах. Але дизайнер пропонує не лише білі, і далеко не лише сорочки - прийдіть та оберіть щось особливе для себе)
Facebook
Instagramm

В шоу-румі ви можете приміряти не лише одяг, а й парфуми Чар-Зілля. Понюхати та послухати, і потім замовити обрані аромати на сайті.

Шоу-рум розташований в Центрі, в пішому доступі від метро Дружби народів. Київ, вул. Катерини Білокур, 10/15, оф. 10

Час візиту, будь ласка, узгоджуйте заздалегідь за телефоном +380 67 672 02 63У майстерні Kate Voronina Ceramics в Броварах ви можете обрати незвичайний посуд зі звичайної глини ручного ліплення. Ідеально-неідеальна авторська кераміка любить, коли нею користуються, і дарує радість, кажуть, це Любов, якої можна торкнутися.

В шоу-румі можна подивитись та потримати в руках чудові штуки, а може й підгледіти трошки цікавезного процесу створення справжнього творчого дива.
Офіційний сайт
Etsy

Ну й, звичайно, запрошуємо до знайомства з парфумами Чар-Зілля. В шоу-румі можна понюхати і навіть нанести на себе крапельку ароматного зілля, а після цього замовити на сайті бажаний об’єм обраного парфуму.

Завітайте до майстерні за адресою м. Бровари, вул. Драгоманова, 5.

Час візиту, будь ласка, узгоджуйте заздалегідь за телефоном +380 50 134 93 96