Авторські парфуми «Чар-Зілля» – це по-справжньому цінний подарунок собі або близькій людині.

Ви можете обрати один із готових унікальних ароматів ручної роботи або замовити парфум за власними смаками. Незвичайні аромати, ніжні або провокативні, особливі подарункові набори парфумів і пробники – все це ви знайдете на офіційному сайті українського бренду крафтової парфумерії «Чар-Зілля».

Як купити авторські парфуми ручної роботи в Україні?

Сьогодні купити нішеві парфуми в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці чи будь-якому іншому місті України достатньо просто – потрібно лише знайди надійний інтернет магазин, де наявна авторська парфумерія. Однак не варто поспішати: купити авторські парфуми можна швидко, однак чи буде така покупка вдалою?

Адже якісні крафтові парфуми ручної роботи не можуть коштувати дешево. Ціна на авторські парфуми завжди є вищою, ніж на звичайні. Зрештою й цінність такої продукції є незрівнянно вищою, як у прямому, так і в переносному значенні.

Що таке авторська парфумерія?

Авторська парфумерія – це та, яка має впізнаваний стиль, індивідуальність, відображає творчу ідею автора, не є масовою.

Авторські парфуми «Чар-Зілля»– це аромати, натхненні Україною. Всі парфумерні композиції бренду створює за власними ідеями одна-єдина людина, художниця й парфумер Ксандра Осініна.

Парфумерні композиції створюються в Україні невеликими партіями, з використанням як натуральної, так і синтетичної сировини належної якості.

Див. докладніше про бренд &дaquo;Чар-Зілля» – натуральна артизанальна парфумерія в Україні